Przemysław Tytoń kandydatem na następcę Rafała Gikiewicza w Unionie
2020-05-15 14:18:30; Aktualizacja: 5 lat temu
Według „Sport-B.Z.” jednym z kandydatów na następcę Rafała Gikiewicza w Unionie Berlin jest Przemysław Tytoń.
Kontrakt Gikiewicza z niemieckim zespołem wygasa 30 czerwca i już na pewno nie zostanie przedłużony. Niedawno nową umowę z Unionem podpisał zmiennik Polaka - Jakob Busk. Zdaniem dziennikarzy z Berlina władze klubu będą dążyły jednak do pozyskania nowego bramkarza.
Jednym z kandydatów jest Tytoń. 33-latek od początku zeszłego roku jest zawodnikiem FC Cincinnati. Od tamtej pory rozegrał 15 spotkań w MLS, notując trzy czyste konta. Co ważne - kontrakt 14-krotnego reprezentanta Polski z amerykańskim klubem jest ważny tylko do końca tego roku.
W przeszłości Tytoń grał już w Niemczech, reprezentując barwy Stuttgartu. Sezon 2015/2016 zakończył z 30 występami i czterema czystymi kontami w Bundeslidze. Popularne
Na liście działaczy Unionu mają znajdować się również 29-letni Jeroen Zoet (Utrecht), 23-letni Joël Drommel (Twente), 24-letni Timon Wellenreuther (Willem II) i 26-letni Mark Flekken (Freiburg).
Union zajmuje obecnie jedenaste miejsce w tabeli Bundesligi.








![Miał na stole cztery opcje z Ekstraklasy, wybrał transfer do rewelacji Ligi Konferencji [OFICJALNIE]](img/photos/113907/170x113/irfan-can-egribayat.jpg)



![To się dzieje. João Cancelo przeszedł testy medyczne przed głośnym transferem [OFICJALNIE]](img/photos/114446/170x113/joao-cancelo.jpg)



















