Przemysław Wiśniewski zagra w Serie A. Testy medyczne

Przemysław Wiśniewski zagra w Serie A. Testy medyczne fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Przemysław Wiśniewski przejdzie we wtorek testy medyczne przed przeprowadzką z Venezii do Spezii Calcio. W nowym zespole otrzyma za zadanie wypełnienie luki po odejściu Jakuba Kiwiora do Arsenalu.

Przedstawiciele „Orzełków” pogodzili się już jakiś czas temu z nadchodzącym momentem przedwczesnego zakończenia współpracy z reprezentantem Polski.

Jednocześnie wyrażali nadzieję na to, że uda im się go zatrzymać do końca trwających rozgrywek i dopiero latem przystać na jedną z atrakcyjnych ofert.

Pojawienie się konkretnego zainteresowania ze strony Arsenalu usługami Jakuba Kiwiora sprawiło jednak, że Spezia Calcio zaakceptowała zaproponowane jej rekordowe warunki i zgodziła się na zimowy transfer z udziałem środkowego obrońcy.

Przed nastaniem tego momentu ekipa z Serie A na następcę defensora wskazała jego rodaka Przemysława Wiśniewskiego z Venezii.

„Orzełki” wypracowały porozumienie ze spadkowiczem z włoskiej elity w kwestii realizacji letniej operacji.

Przyśpieszona przeprowadzka jego młodszego kolegi zmusiła jednak Spezię Calcio do renegocjowania warunków w celu pozyskania wychowanka Górnika Zabrze już teraz.

Obie strony nie napotkały na tym polu większych problemów, o czym poinformował między innymi Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl, który przekonuje, że Wiśniewski przejdzie we wtorek testy medyczne przed zaliczeniem przeskoku z Serie B do Serie A.

Gianluca Di Marzio poinformował wcześniej, że Venezia zainkasuje 3,5 miliona euro sumy podstawowej na sprzedaży środkowego obrońcy, na którego czeka do podpisania kontrakt do 30 czerwca 2027 roku.

Wiśniewski dołączył do spadkowicza włoskiej elity minionego lata na zasadzie wolnego transferu. Od tego czasu wystąpił w 20 meczach zespołu plasującego się w strefie spadkowej na zapleczu ekstraklasy z Półwyspu Apenińskiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy