Przerażające sceny w Macedonii. Kibic stracił dłoń przez eksplozję granatu [WIDEO]
2014-08-04 20:30:02; Aktualizacja: 11 lat temu![Przerażające sceny w Macedonii. Kibic stracił dłoń przez eksplozję granatu [WIDEO]](img/photos/87566/1500xauto/transferyinfo.jpg)
Starcie kibiców z policją doprowadzło do strasznego wypadku.
W miniony weekend rozpoczęły się macedońskie rozgrywki. Nowy sezon otworzył mecz pomiędzy FK Pelister i FK Vardar. Spotkania tych drużyn określane są mianem "derbów Macedonii".
Jak na spotkanie takiej rangi przystało, kibice drużyn żywiołowo dopingowały. Doszło jednak do starcia kibiców przyjezdnych z policją. Służby po kilku interwencjach zdecydowały się na poskromienie grupy fanatyków granatem ogłuszającym. Jeden z kibiców postanowił go odrzucić, lecz... nie zdążył. Granat eksplodował w momencie podniesienia, dotkliwie go raniąc.
Vardar zwyciężył 1-0, lecz uwagę mediów ogniskuje głównie feralne zajście, które zostało sfilmowane.
Oto materiał:

![Lech Poznań namieszał. Taofeek Ismaheel jednak jedzie na obóz [OFICJALNIE]](img/photos/113015/170x113/ali-gholizadeh-taofeek-ismaheel-yannick-agnero.jpg)

![Lista transferowa Lecha Poznań. Trzech piłkarzy na wylocie [OFICJALNIE]](img/photos/110109/170x113/niels-frederiksen.jpg)





![Lech Poznań namieszał. Taofeek Ismaheel jednak jedzie na obóz [OFICJALNIE]](img/photos/113015/90x60/ali-gholizadeh-taofeek-ismaheel-yannick-agnero.jpg)

![Lista transferowa Lecha Poznań. Trzech piłkarzy na wylocie [OFICJALNIE]](img/photos/110109/90x60/niels-frederiksen.jpg)








