Przerażające wieści z Danii. Reprezentant Szwecji przewieziony do szpitala po zasłabnięciu

Przerażające wieści z Danii. Reprezentant Szwecji przewieziony do szpitala po zasłabnięciu fot. Transfery.info [Dall-E]
Norbert Niebudek
Norbert Niebudek
Źródło: FC Midtjylland

Kristoffer Olsson zasłabł we własnym domu. Został przewieziony do szpitala, gdzie obecnie jest podłączony do respiratora.

FC Midtjylland wydał komunikat w sprawie reprezentanta Szwecji po tym, jak zaczęły narastać plotki oraz przypuszczenia w związku z jego stanem zdrowia.

Duński klub poinformował, że 28-latek zasłabł we własnym domu i został przewieziony do szpitala uniwersyteckiego w Aarhus. Jest podłączony do respiratora. Do zdarzenia doszło we wtorek 20 lutego.

Z oświadczenia dowiadujemy się również, że Olsson najwyraźniej cierpi na dolegliwą chorobę mózgu, co w żadnym wypadku nie jest powiązane z czynami zawodnika. Wykluczono również wpływ czynników zewnętrznych.

„Zespół wiodących duńskich ekspertów medycznych ciężko pracuje obecnie nad tym, aby postawić diagnozę i wdrożyć odpowiednie leczenie” - czytamy.

Z całego świata płyną słowa wsparcia w kierunku Olssona, a także jego najbliższych.

Kristoffer Olsson jest zawodnikiem FC Midtjylland od sierpnia 2022 roku. Wówczas został wypożyczony tam z Anderlechtu do końca sezonu. Po tym okresie władze duńskiego klubu zdecydowały się wykupić piłkarza na zasadzie transferu definitywnego.

W swoim piłkarskim CV 28-latek ma także występy między innymi w barwach Arsenalu, AIK-u czy Krasnodaru.

Ponadto uzbierał aż 47 spotkań w koszulce reprezentacji Szwecji, dla której ostatni mecz rozegrał 19 listopada ubiegłego roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy