Przewidywane składy na mecz Polska - Izrael. Długo oczekiwana zmiana!

Przewidywane składy na mecz Polska - Izrael. Długo oczekiwana zmiana!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Przegląd Sportowy

Już dzisiaj wieczorem reprezentacja Polski stoczy bój w eliminacjach do Mistrzostw Europy z Izraelem. W składzie „Biało-Czerwonych” względem poprzedniego starcia ma dojść do dwóch roszad.

Polacy po trzech meczach eliminacyjnych mają na swoim koncie komplet punktów. W pokonanym polu pozostawili oni kolejno Austrię, Łotwę i ostatnio Macedonię Północną. Tym razem zmierzymy się z Izraelem, który jak dotąd zgromadził siedem „oczek”. Nasi rywale będą jednak musieli sobie radzić bez Munisa Dabbura, który w tym czasie zaplanował uroczystości weselne.

Według „Przeglądu Sportowego” Jerzy Brzęczek zdecyduje się na dwie zmiany, a miejsce Tomasza Kędziory i Przemysława Frankowskiego zajmą Maciej Rybus oraz Krzysztof Piątek. Polskich kibiców szczególnie cieszyć powinna ta druga roszada.

Nim sezon klubowy dobiegł końca, napastnik strzelił 30 goli i zanotował dwie asysty. W pierwszej części minionej kampanii 23-latek bronił barw Genoi, zaś w drugiej - Milanu.

Początek spotkania o godzinie 20:45.

Przewidywane składy na mecz Polska - Izrael:

Polska: Fabiański; Rybus, Bednarek, Glik, Bereszyński, Zieliński, Klich, Krychowiak, Grosicki, Piątek, Lewandowski.

Izrael: Harusz; Ben Harusz, Taha, Bitton, Jeni, Dasa, Perec, Natcho, Kayal, Saba, Zahavi.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik w Romie? To możliwe, ale pod jednym warunkiem! Milik w Romie? To możliwe, ale pod jednym warunkiem! Legia Warszawa po ofensywnego pomocnika ze Slavii Praga. Problemem kwota transferowa Legia Warszawa po ofensywnego pomocnika ze Slavii Praga. Problemem kwota transferowa FC Barcelona: Lautaro Martínez pozostaje priorytetem. Transfer możliwy w sierpniu?! FC Barcelona: Lautaro Martínez pozostaje priorytetem. Transfer możliwy w sierpniu?! Akinfenwa w Championship. Wycombe Wanderers z największym sukcesem w historii klubu Akinfenwa w Championship. Wycombe Wanderers z największym sukcesem w historii klubu Simović do Ekstraklasy?! Simović do Ekstraklasy?! Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Lech Poznań o krok od pozyskania Mikaela Ishaka Lech Poznań o krok od pozyskania Mikaela Ishaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy