Przymierzano go do Legii Warszawa, może zasilić spadkowicza z LaLigi

Przymierzano go do Legii Warszawa, może zasilić spadkowicza z LaLigi fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Radio Marca Valladolid

Legia Warszawa przymierzała się do pozyskania Fede Vico, ale ostatecznie zdecydowano się na Juergena Elitima. Hiszpan z kolei nadal pozostaje bez klubu, a teraz chce go spadkowicz z LaLigi - donosi Radio Marca Valladolid.

Legia Warszawa obrała sobie za cel pozyskanie kogoś do środka pola. Jedną z opcji był Fede Vico z CD Leganés.

Hiszpan ostatecznie nie dogadał się z wicemistrzem Polski, bo lepsze wrażenie na dyrektorze sportowym Jacku Zielińskim wywarł Juergen Elitim.

Vico natomiast nadal pozostaje bez pracy. Niedawno mówiono o nim w kontekście przenosin nad Bosfor, lecz ostatecznie niewiele z tego wyszło. Jaka zatem czeka go przyszłość?

Okazuje się, że wkrótce może w końcu znaleźć nową drużynę. Jak informuje Radio Marca Valladolid, trafił on na radar Realu Valladolid.

Zwolennikiem tego ruchu jest dyrektor sportowy Fran Sánchez. Ceni on umiejętności i uważa, że możliwości 29-latka będą nieocenione w kontekście walki o powrót do LaLigi.

Duży atut Fede Vico to jego elastyczność. Może grać bowiem jako ofensywny pomocnik, ale też skrzydłowy.

W tym przypadku mamy do czynienia z wychowankiem Córdoby, który w swojej karierze grał też dla Anderlechtu, Oostende, Lugo, Albacete, a także Granady czy CD Leganés.

Poprzedni sezon w jego wykonaniu to 41 spotkań, w których miał gola i dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy