Przyszedł za darmo, odejdzie za 50 milionów euro?! Eintracht Frankfurt otrzymuje zapytania o napastnika

Przyszedł za darmo, odejdzie za 50 milionów euro?! Eintracht Frankfurt otrzymuje zapytania o napastnika fot. ninopavisic / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Florian Plettenberg

Napastnik Eintrachtu Frankfurt Omar Marmoush zaledwie po jednym sezonie może zmienić otoczenie. Do klubu wpływa wiele wniosków z zapytaniem o dostępność Egipcjanina – donosi Florian Plettenberg.

Jeszcze w poprzedniej kampanii o Marmoushu mało kto słyszał, nie wspominając o klubach z europejskiego topu. Po wygaśnięciu kontraktu z Wolfsburgiem na zasadzie wolnego transferu jego usługi przejął Eintracht Frankfurt. Nad rzekę Men trafił jako autor zaledwie pięciu goli w Bundeslidze.

Przez ostatnie miesiące 25-latek zaliczył ogromny skok jakościowy. Na koncie zanotował już trafień plus sześć asyst we wszystkich rozgrywkach. Taki dorobek może przyczynić się do udziału „Orłów” w następnej edycji Ligi Europy.

Nie jest jednak powiedziane, że wspomniany piłkarz zagra na tym szczeblu w barwach ekipy z Frankfurtu. Jak bowiem donosi reporter Sky Florian Plettenebrg do zarządu spływają zapytania o dostępność wychowanka Wadi Degla FC przez bliżej nieokreślonych interesantów.

Eintracht wyobraża sobie tylko taki scenariusz, w którym godzi się na sprzedaż Marmousha za 50 milionów euro. Tak prezentuje się cena zaporowa. Wszystkie uboższe oferty znajdą swoje miejsce w koszu.

Dużym atutem u gracza urodzonego w Kairze jest wszechstronność. Zamiast na środku napadu może zająć pozycję prawo- i lewoskrzydłowego.

Zawodnik z obywatelstwem Kanady ma ważny kontrakt z obecnym pracodawcą do końca czerwca 2027 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy