Przyszłość Bernata wyjaśniona

Przyszłość Bernata wyjaśniona
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: L'Équipe

Juan Bernat w najbliższych dniach ma podpisać nowy kontrakt z Paris Saint-Germain - donosi „L'Équipe”.

Umowa nominalnego lewego obrońcy wygasa już 30 czerwca i pojawiły się spekulacje, jakoby zawodnik osiągnął ustne porozumienie z kandydatem na prezydenta FC Barcelony. W połowie grudnia rozgłośnia Onda Cero przekazała, że w przypadku wygranej Víctora Fonta, zawodnik Paris Saint-Germain w przyszłym sezonie wzmocni ekipę z Camp Nou.

Aktualnie sprawa wygląda zgoła odmiennie. Według „L'Équipe” Leonardo wykorzystał wizytę paryżan w stolicy Katalonii, aby spotkać się z agentem Juana Bernata i omówić kwestię odnowienia współpracy.

Powyższe źródło przekonuje, że negocjacje są już na zaawansowanym etapie. Jeśli zatem nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, w ciągu kilku najbliższych dni światło dzienne może ujrzeć oficjalny komunikat odnośnie podpisania przez Hiszpania kontraktu ważnego do 30 czerwca 2023 roku.

Dodajmy, że okoliczności są dosyć nietypowe, bowiem blisko 28-letni piłkarz w tej chwili jest niezdolny do gry po zerwaniu więzadła krzyżowego, a jego przyszła dyspozycja to jedna, wielka niewiadoma. Jak jednak podkreślają Francuzi, dyrektor sportowy finalisty poprzedniej edycji Ligi Mistrzów mocno ceni doświadczonego lewego defensora, który jak dotąd w koszulce PSG rozegrał 76 spotkań (sześć goli i 10 asyst).

Jednocześnie klub przymierza się do wykupienia z Romy Alessandro Florenziego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jack Grealish coraz bliżej transferu. Zostanie najdroższym Brytyjczykiem w historii piłki Jack Grealish coraz bliżej transferu. Zostanie najdroższym Brytyjczykiem w historii piłki Legia Warszawa finalizuje duży transfer. Jeszcze dziś testy medyczne Legia Warszawa finalizuje duży transfer. Jeszcze dziś testy medyczne EURO 2020: Jedenastka fazy grupowej według Petera Schmeichela. Zaskakująco znalazło się miejsce dla reprezentanta Polski EURO 2020: Jedenastka fazy grupowej według Petera Schmeichela. Zaskakująco znalazło się miejsce dla reprezentanta Polski Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Florentino Pérez: Nie czytałem listu Zidane'a, nie on go napisał Florentino Pérez: Nie czytałem listu Zidane'a, nie on go napisał Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy