PSG blisko pozyskania nowego bramkarza. Letellier może wrócić do klubu

PSG blisko pozyskania nowego bramkarza. Letellier może wrócić do klubu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: L'Equipe

Jak podaje „L’Equipe”, Alexandre Letellier jest blisko dołączenia do Paris Saint-Germain.

PSG rozgląda się za nowym bramkarzem, który będzie pełnił rolę trzeciego golkipera w paryskim zespole, ponieważ Marcin Bułka prawdopodobnie go opuści. Władzom klubu zależy na ściągnięciu francuskiego zawodnika. Wszystko wskazuje na to, że tym sposobem do Paryża zawita 29-letni Letellier.

Urodzony w stolicy Francji bramkarz w przeszłości szkolił się w PSG. Nigdy nie zadebiutował jednak w jego pierwszej drużynie. Między 2010 a 2019 rokiem był on piłkarzem Angers, które wypożyczało go również do innych zespołów. Przez ostatnie sześć miesięcy grał z kolei w Orléans.

Letellier ma na koncie 36 występów w Ligue 1 (osiem bez puszczonego gola) oraz 18 w Ligue 2. Bilans może nie powala na kolana, ale zdaniem PSG jest wystarczający, jeśli mowa o trzecim bramkarzu.

„L’Equipe” pisze, że strony prowadzą zaawansowane rozmowy i wkrótce powinny dojść do pełnego porozumienia. Letellier jest dostępny na zasadzie wolnego transferu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy