PSG blokuje transfer Marquinhosa
2014-06-08 13:20:19; Aktualizacja: 11 lat temu
Zdaniem francuskiej prasy, zarząd klubu Paris Saint-Germain zablokuje transfer Marquinhosa do Barcelony.
W ostatnich dniach krążyło wiele spekulacji, że osiągnięcie porozumienia pomiędzy oboma jest już bardzo blisko. Jednak okazuje się, że mistrz Francji ma odrzucić ofertę klubu z Katalonii za swojego defensora. FC Barcelona proponowała ekipie z Ligue 1 25 milionów euro plus Daniego Alvesa za transfer środkowego obrońcy.
Po przybyciu Davida Luiza do klubu z Parc des Princes zaczęto zastanawiać się nad przyszłością Marquinhosa, który rok temu odszedł z Romy za ponad 30 milionów euro. Brazylijczyk powiedział nawet w jednym z wywiadów, że zainteresowanie ze strony "Blaugrany" bardzo mu schlebia.
Jednakże z drugiej strony przyszłość zawodnika leży teraz w rękach francuskiego klubu. Po tym, jak Alex postanowił opuścić PSG na rzecz Milanu, włodarze nie chcą pozbywać się kolejnego piłkarza grającego na pozycji stopera.






![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/170x113/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/170x113/xyz.jpg)





![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/90x60/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/90x60/xyz.jpg)

![Ekstraklasa: Składy na GKS Katowice – Piast Gliwice [OFICJALNIE]](img/photos/104977/170x113/gks-katowice-piast-gliwice.jpg)




