PSG: Di María przedwcześnie opuścił boisko w meczu z Nantes ze względu na... kradzież w jego domu

PSG: Di María przedwcześnie opuścił boisko w meczu z Nantes ze względu na... kradzież w jego domu fot. Jorgelina Cardoso [Instagram]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: RMC Sport | Le Parisien

Ángel Di María nie dokończył ligowego pojedynku z Nantes (1:2) i w pośpiechu opuścił stadion. Chwilę wcześniej klub otrzymał informację o włamaniu do domu Argentyńczyka, w którym przebywała jego najbliższa rodzina - donoszą francuskie media.

Doświadczony pomocnik rozpoczął wspomniany mecz w wyjściowym składzie Paris Saint-Germain i liczył na odegranie ważnej roli w odniesieniu zwycięstwa nad „Kanarkami”, aby w ten sposób uczcić zawarcie dłuższej współpracy z francuskim klubem.

Niestety niedzielny wieczór zamienił się dla piłkarza oraz jego najbliższej rodziny w koszmar ze względu na włamanie mające miejsce w ich domu w trakcie ligowego spotkania.

Przedstawiciele zespołu otrzymali bardzo szybko informację o zaistniałym zdarzeniu, dlatego dyrektor sportowy Leonardo niezwłocznie przekazał te niepokojące wieści trenerowi Mauricio Pochettino. Z kolei ten nie zastanawiał się zbyt długo i zdecydował się od razu ściągnąć Ángela Di Maríę z boiska w 62. minucie starcia.

33-letni zawodnik nie był początkowo zadowolony z takiego obrotu spraw, dlatego szkoleniowiec udał się z nim do szatni i następnie poinformował go o włamaniu do domu, w którym przebywała jego najbliższa rodzina.

Argentyńczyk otrzymał naturalnie zgodę na niezwłoczne udanie się do nich. Na szczęście nic złego im się nie stało, ponieważ złodzieje byli bardzo dyskretni i skupili się wyłącznie na opróżnienie zawartości sejfu znajdującego się na piętrze, kiedy bliscy piłkarza przebywali w innej części domu.

Niedługo później francuskie media poinformowały o dokonaniu jeszcze jednego włamania w tej samej okolicy. Tym razem celem, zapewne tej samej grupy, okazali się rodzice Marquinhosa.

Oni nie mieli jednak tyle szczęścia, co najbliżsi Di Maríi, ponieważ zostali obezwładnieni przez napastników w trakcie dokonywania napadu. Na szczęście nie ponieśli oni żadnych poważnych obrażeń fizycznych.

Piłkarze PSG nie stali się po raz pierwszy ofiarami zuchwałej kradzieży. W przeszłości złodzieje włamali się do domów między innymi Sergio Rico, Thiago Silvy czy Érica Maxima Choupo-Motinga.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy