PSG ignoruje Layvina Kurzawę. Spóźniony Francuz nie został wpuszczony do ośrodka treningowego [WIDEO]

PSG ignoruje Layvina Kurzawę. Spóźniony Francuz nie został wpuszczony do ośrodka treningowego [WIDEO] fot. PSG Community
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: PSG Community

Layvin Kurzawa nie pojawił się o czasie na zaplanowanych zajęciach Paris Saint-Germain i nie został wpuszczony główną bramą do ośrodkowa treningowego.

Trzynastokrotny reprezentant Francji został odsunięty na boczny tor tuż po rozpoczęciu trwających rozgrywek przez trenera Mauricio Pochettino.

Z zaistniałej sytuacji pragnęło skorzystać kilka europejskich klubów, które poczyniły zeszłego lata oraz zimą stosowne kroki zmierzające do pozyskania Layvina Kurzawy.

29-letni zawodnik nie zdecydował się jednak na opuszczenie szeregów ekipy z Parc des Princes i skazał się na przesiedzenie praktycznie całego sezonu na trybunach.

W ten sposób lewy obrońca stał się praktycznie niewidzialny w strukturach PSG. Jako przykład, potwierdzający ten stan rzeczy, może posłużyć sytuacja z sobotniego poranka, kiedy to spóźniony Francuz nie został wpuszczony do ośrodka treningowego przez główną bramę, która była już zamknięta.

Kurzawa spóźnił się piętnaście minut na zaplanowane zajęcia i musiał dostać się do obiektu bocznym wejściem.

Następnie obrońca opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia z przeprowadzanego indywidualnego treningu na siłowni, bo i tak nie został uwzględniony przez argentyńskiego szkoleniowca w kadrze na niedzielny hit z Olympique'em Marsylia (17 kwietnia o godzinie 20:45, transmisja w Elevens Sports 1 i Canal+ Sport 2).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy