PSG: Mauricio Pochettino spotkał się z Leonardo

PSG: Mauricio Pochettino spotkał się z Leonardo fot. CHRISTOPHE SAIDI/SIPA/PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: L’Équipe

Wobec ostatnich spekulacji łączących Mauricio Pochettino z posadą menedżera Manchesteru United, odbyło się spotkanie Argentyńczyka z Leonardo, dyrektorem sportowym Paris Saint-Germain. Trener zaprzeczył, że chce odejść z Parc des Princes - donosi „L’Équipe”.

49-latek został uznany przez zarząd Manchesteru United jako godny kandydat do prowadzenia drużyny w perspektywie długofalowej. Według początkowych doniesień szkoleniowiec paryżan zareagował na to pozytywnie, wyrażając gotowość powrotu do Anglii.

Jego pracodawca pozostawał spokojny, mając na uwadze ciągle ważny kontrakt Argentyńczyka. Aby jednak być w pełni przekonany o skupieniu na obecnych obowiązkach, zaaranżowano spotkanie.

„L’Équipe” podaje, że podczas rozmowy z Leonardo Mauricio Pochettino wykluczył wyjazd na Old Trafford i zapewnił, że interesuje go tylko dalsza praca w stolicy Francji.

Jak podkreśla powyższe źródło, to, co charakteryzuje relacje obu mężczyzn, to maksymalna szczerość.

Te informacje w pełni pokrywają się z retoryką, jaką utrzymuje Brazylijczyk w przekazie publicznym. Tym samym nie należy spodziewać się w najbliższym czasie zmiany klubu przez Pochettino.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy