PSG: Mauricio Pochettino spotkał się z Leonardo

PSG: Mauricio Pochettino spotkał się z Leonardo fot. CHRISTOPHE SAIDI/SIPA/PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: L’Équipe

Wobec ostatnich spekulacji łączących Mauricio Pochettino z posadą menedżera Manchesteru United, odbyło się spotkanie Argentyńczyka z Leonardo, dyrektorem sportowym Paris Saint-Germain. Trener zaprzeczył, że chce odejść z Parc des Princes - donosi „L’Équipe”.

49-latek został uznany przez zarząd Manchesteru United jako godny kandydat do prowadzenia drużyny w perspektywie długofalowej. Według początkowych doniesień szkoleniowiec paryżan zareagował na to pozytywnie, wyrażając gotowość powrotu do Anglii.

Jego pracodawca pozostawał spokojny, mając na uwadze ciągle ważny kontrakt Argentyńczyka. Aby jednak być w pełni przekonany o skupieniu na obecnych obowiązkach, zaaranżowano spotkanie.

„L’Équipe” podaje, że podczas rozmowy z Leonardo Mauricio Pochettino wykluczył wyjazd na Old Trafford i zapewnił, że interesuje go tylko dalsza praca w stolicy Francji.

Jak podkreśla powyższe źródło, to, co charakteryzuje relacje obu mężczyzn, to maksymalna szczerość.

Te informacje w pełni pokrywają się z retoryką, jaką utrzymuje Brazylijczyk w przekazie publicznym. Tym samym nie należy spodziewać się w najbliższym czasie zmiany klubu przez Pochettino.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy