PSG: Nowa oferta za Icardiego

PSG: Nowa oferta za Icardiego fot. PSG
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fabrizio Romano

Fabrizio Romano informuje, że Paris Saint-Germain czyni starania, by pozyskać na stałe Mauro Icardiego. Rozpoczęto w tej sprawie konkretne negocjacje.

W sierpniu minionego roku działacze mistrza Francji zdecydowali się na wypożyczenie Mauro Icardiego z Interu Mediolan. Umowa zawarta między stronami miała obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Znalazła się w niej też opcja wykupu po wspomnianym okresie za 70 milionów euro.

Argentyńczyk ma za sobą niezwykle udany okres. Rozegrał w tym sezonie łącznie 31 spotkań, strzelając 20 goli. Do swojego dorobku dorzucił cztery asysty.

Działacze PSG są zdeterminowani, by sprowadzić do siebie napastnika na stałe. Nie chcą jednak przepłacać, tym bardziej w obecnej sytuacji, kiedy większość klubów została odcięta od głównych źródeł dochodów. Dlatego raczej nie skorzystają z obowiązującej do końca maja klauzuli.

Zamiast tego postanowili przystąpić do negocjacji. Według włoskich mediów najnowsza propozycja stołecznego klubu, która spłynęła do władz włoskiego klubu, opiewa na 50 milionów euro. Na dodatek zaproponowano też kolejne 10 milionów euro. Są one jednak uzależnione od indywidualnych dokonań zawodnika.

Zdaniem Romano oferta może spotkać się z akceptacją władz Interu. Na razie jednak nikt z klubu oficjalnie tego nie potwierdził.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan właścicielką FC Hermannstadt 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan właścicielką FC Hermannstadt Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy