PSG: Nowa oferta za Icardiego

PSG: Nowa oferta za Icardiego fot. PSG
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fabrizio Romano

Fabrizio Romano informuje, że Paris Saint-Germain czyni starania, by pozyskać na stałe Mauro Icardiego. Rozpoczęto w tej sprawie konkretne negocjacje.

W sierpniu minionego roku działacze mistrza Francji zdecydowali się na wypożyczenie Mauro Icardiego z Interu Mediolan. Umowa zawarta między stronami miała obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Znalazła się w niej też opcja wykupu po wspomnianym okresie za 70 milionów euro.

Argentyńczyk ma za sobą niezwykle udany okres. Rozegrał w tym sezonie łącznie 31 spotkań, strzelając 20 goli. Do swojego dorobku dorzucił cztery asysty.

Działacze PSG są zdeterminowani, by sprowadzić do siebie napastnika na stałe. Nie chcą jednak przepłacać, tym bardziej w obecnej sytuacji, kiedy większość klubów została odcięta od głównych źródeł dochodów. Dlatego raczej nie skorzystają z obowiązującej do końca maja klauzuli.

Zamiast tego postanowili przystąpić do negocjacji. Według włoskich mediów najnowsza propozycja stołecznego klubu, która spłynęła do władz włoskiego klubu, opiewa na 50 milionów euro. Na dodatek zaproponowano też kolejne 10 milionów euro. Są one jednak uzależnione od indywidualnych dokonań zawodnika.

Zdaniem Romano oferta może spotkać się z akceptacją władz Interu. Na razie jednak nikt z klubu oficjalnie tego nie potwierdził.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy