PSG podjęło decyzję w sprawie przyszłości Mauricio Pochettino

PSG podjęło decyzję w sprawie przyszłości Mauricio Pochettino fot. MDI / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: RMC Sport | Fabrizio Romano

Mauricio Pochettino, trener Paris Saint-Germain, nie poprowadzi drużyny w sezonie 2022/2023. Zwolnienie jest kwestią czasu - donosi RMC Sport.

O odejściu Argentyńczyka mówiło się już w połowie roku, ale wtedy paryżanie nie byli w stanie znaleźć godnego następcy i dlatego nie puścili go do Manchesteru United. Teraz klub przechodzi duże zmiany na szczeblu instytucjonalnym.

Jak przekazał Fabrizio Romano, dwa spotkania z Nasserem Al-Khelaïfim wystarczyły, aby Luís Campos przekonał się w pełni do projektu budowanego na Parc des Princes. W ciągu kilku dni Portugalczyk przejmie oficjalnie obowiązki dyrektora sportowego, zastępując na tym stanowisku Leonardo.

Tak po prawdzie 57-latek wykonał już wstępne rozpoznanie i wie, jakiego profilu trenerskiego potrzebuje PSG. Mając to na uwadze, ostatecznie Mauricio Pochettino nie wypełni kontraktu ważnego do 30 czerwca 2023 roku. Szkoleniowiec wkrótce zostanie zwolniony.

Według „Le Parisien” bardzo wysoko wśród kandydatów na nowego opiekuna zespołu znajduje się Christophe Galtier z OGC Nice.

Uprzednio z mistrzem Francji połączeni zostali Ruben Amorim czy Sérgio Conceição.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy