PSG prowadzi rozmowy z Neymarem, Mbappé i Di Maríą. Leonardo potwierdza

PSG prowadzi rozmowy z Neymarem, Mbappé i Di Maríą. Leonardo potwierdza
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano

Dyrektor sportowy Paris Saint-Germain, Leonardo, potwierdził, że klub prowadzi rozmowy w sprawie przedłużenia współpracy ze swoimi największymi ofensywnymi gwiazdami.

Kilkadziesiąt godzin temu Julien Maynard z Téléfoot podał, że Neymar poinformował władze PSG, iż chce zostać w klubie. Jednocześnie dziennikarz zasugerował, że Leonardo jeszcze nie przedstawił Brazylijczykowi konkretnej propozycji.

Działacz został zapytany o całą sytuację i wypowiedział się nie tylko na temat Neymara.

- Rozpoczęliśmy negocjacje z Neymarem, Mbappé i Di Maríą w celu przedłużenia ich kontraktów. Pamiętajcie, że PSG poniosło w tym roku straty finansowe. Jesteśmy w trudnym momencie i sprawa nie jest łatwa, ale rozmawiamy bezpośrednio z Mbappé oraz Neymarem. Jeśli chodzi o Moise Keana, niestety nie mamy opcji jego wykupu z Evertonu. To świetny napastnik, również na dalszą przyszłość. Umowy wypożyczeń w Wielkiej Brytanii są jednak nieco inne i opcja wykupu nie została w niej uwzględniona - przyznał Leonardo.

Dodajmy, że kontrakty Neymara i Mbappé wygasają 30 czerwca 2022 roku, a umowa Di Maríí po zakończeniu obecnego sezonu.

PSG ubiegnie konkurencję? Francuzi gotowi spełnić żądania Alaby

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy