PSG sięgnie po hiszpański talent?!

PSG sięgnie po hiszpański talent?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: L'Equipe

Paris Saint-Germain czyni starania w kierunku sprowadzenia Javiera Serrano.

Pomimo tego, że niemalże wszystkie rozgrywki piłkarskie na Starym Kontynencie zostały zawieszone w związku z pandemią koronawirusa, kluby nie próżnują i przymierzają się do lipcowego okna transferowego.

Do wspomnianej grupy zalicza się między innymi Paris Saint-Germain. Działacze obecnego mistrza Francji ostrzą sobie zęby na hiszpański talent. Mowa o Javierze Serrano z Atlético Madryt.

Juniorski reprezentant Hiszpanii na razie regularnie trenuje z pierwszą drużyną pod okiem Diego Simeone. Wydaje się jednak, że wkrótce może zmienić miejsce i trafić do Paryża. Tam jednak grałby prawdopodobnie w zespole do lat 19, ponieważ PSG nie ma rezerw.

Kontrakt Serrano z rodzimym klubem zawiera stosowną klauzulę wykupu. Ta ma opiewać na 26 milionów euro. Media twierdzą jednak, że środkowego pomocnika można pozyskać za zdecydowanie niższą kwotę.

17-latek to reprezentant Hiszpanii do lat 18.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy