PSG sięgnie po hiszpański talent?!

PSG sięgnie po hiszpański talent?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: L'Equipe

Paris Saint-Germain czyni starania w kierunku sprowadzenia Javiera Serrano.

Pomimo tego, że niemalże wszystkie rozgrywki piłkarskie na Starym Kontynencie zostały zawieszone w związku z pandemią koronawirusa, kluby nie próżnują i przymierzają się do lipcowego okna transferowego.

Do wspomnianej grupy zalicza się między innymi Paris Saint-Germain. Działacze obecnego mistrza Francji ostrzą sobie zęby na hiszpański talent. Mowa o Javierze Serrano z Atlético Madryt.

Juniorski reprezentant Hiszpanii na razie regularnie trenuje z pierwszą drużyną pod okiem Diego Simeone. Wydaje się jednak, że wkrótce może zmienić miejsce i trafić do Paryża. Tam jednak grałby prawdopodobnie w zespole do lat 19, ponieważ PSG nie ma rezerw.

Kontrakt Serrano z rodzimym klubem zawiera stosowną klauzulę wykupu. Ta ma opiewać na 26 milionów euro. Media twierdzą jednak, że środkowego pomocnika można pozyskać za zdecydowanie niższą kwotę.

17-latek to reprezentant Hiszpanii do lat 18.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy