PSG skontaktowało się z ojcem Messiego. Chce Argentyńczyka

PSG skontaktowało się z ojcem Messiego. Chce Argentyńczyka fot. kivnl / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: ESPN

Działacze Paris Saint-Germain skontaktowali się z ojcem Leo Messiego - informuje ESPN.

Środa obrodziła w wiadomości transferowe dotyczące największych gwiazd światowej piłki. Zaczęło się od doniesień sugerujących możliwą wymianę Cristiano Ronaldo (Juventus) na Neymara (PSG). Już po tym Christian Martin z ESPN poinformował, że z Ronaldo skontaktował się Manchester United, oferując mu możliwość powrotu na Old Trafford.

Teraz Leo Paradizo z ESPN podał, że z ojcem Leo Messiego skontaktowali się przedstawiciele PSG. Paryżanie dali mu do zrozumienia, że są zainteresowani pozyskaniem Argentyńczyka i zimą złożą mu konkretną ofertę. Przypomnijmy, że kontrakt 33-latka z Barceloną jest ważny tylko do 30 czerwca 2021 roku.

PSG dostrzega w zatrudnieniu Messiego podwójną korzyść. Przede wszystkim zyskałoby świetnego zawodnika, ale jednocześnie mogłoby przekonać tym krokiem Neymara do podpisania nowej umowy. Wcześniej panowie grali ze sobą w Katalonii.

Paryżanie nie zamierzają marnować czasu i chcą szybko objąć prowadzenie w rywalizacji o podpis Messiego w momencie, gdy ten nie dał żadnej gwarancji dotyczącej parafowania nowej umowy z Barceloną. Jednocześnie zamierzają oni działać zgodnie z prawem i nie naruszać Finansowego Fair Play.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy