PSG wyznaczyło główny cel na styczeń: Lucas Paquetá

PSG wyznaczyło główny cel na styczeń: Lucas Paquetá
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Lucas Paquetá to główny cel transferowy Paris Saint-Germain na bieżące okno transferowe.

Ofensywny pomocnik miał znakomite wejście do zespołu Milanu, lecz obecnie, podobnie jak reszta zawodników „Rossonerich”, notuje zniżkę formy. To jednak nie zniechęca Leonardo, dyrektora sportowego mistrza Francji, do sprowadzenia go nad Sekwanę jeszcze tej zimy.

Przed dwoma tygodniami brazylijski działacz osiągnął wstępne porozumienie z Eduardo Uramem, agentem zawodnika, a teraz według Nicolò Schiry strony ustalają strategię, która ma doprowadzić do transferu Paquety. Jeśli zatem mediolańczycy, którzy przed rokiem zapłacili za 22-latka blisko 39 milionów euro, wyrażą tylko zgodę na jego odejście, Paris Saint-Germain będzie pierwszym wyborem 11-krotnego reprezentanta „Canarinhos”.

Przy tym wszystkim warto pamiętać, że piłkarz mogący grać również na skrzydle, jak i w ataku, na San Siro został sprowadzony przez… Leonardo, który wówczas był związany z Milanem.

Bilans Paquety w barwach Milanu to 31 meczów, gol i trzy kluczowe podania. Jego umowa wygasa w połowie 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy