PSG z jednoznacznym komunikatem w sprawie przyszłości Mbappé

PSG z jednoznacznym komunikatem w sprawie przyszłości Mbappé fot. Gao Jing / Xinhua / PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: L’Équipe

Prezes Nasser Al-Khelaifi przyznał na łamach „L’Équipe”, że Kylian Mbappé nie opuści szeregów Paris Saint-Germain w trakcie nadchodzącego okna i nie odejdzie w późniejszym okresie na zasadzie wolnego transferu.

Upływający czas związany z brakiem klarownej decyzji ze strony reprezentanta Francji odnośnie nawiązania dłuższej współpracy z ekipą z Parc des Princes rozbudza nadzieje fanów Realu Madryt na pozyskanie ofensywnego zawodnika przed rozpoczęciem zbliżającego się lub kolejnego sezonu.

Paris Saint-Germain pozostaje jednak nieugięte w kwestii najbliższej przyszłości 22-latka i jest przekonane, że Kylian Mbappé podpisze w niedalekim czasie nowy kontrakt z aktualnym wicemistrzem kraju, o czym powiedział wprost prezes klubu na łamach „L’Équipe”.

- Powiem to bardzo jasno Kylian Mbappé zostaje w PSG. Nigdy go nie sprzedamy i nigdy nie odejdzie za darmo - zaznaczył Nasser Al-Khelaifi.

- W kwestii przedłużenia kontraktu mogę tylko zdradzić, że wszystko idzie we właściwym kierunku. Mam nadzieję, że znajdziemy wspólne porozumienie. To jest Paryż, to jest jego kraj. Ma przed sobą misję, bo jest nie tylko piłkarzem, ale i osobą promującą całą Ligue 1, swój kraj i stolicę - powiedział Katarczyk.

- Na dziś jest jednym z najlepszych zawodników na świecie. Przez wiele lat będzie sięgał po Złotą Piłkę. Jestem o tym przekonany. Ma wszystko, czego potrzebuje do tego, aby tu zostać. Gdzie może pójść? Które kluby pod względem ambicji i projektu mogą z nami konkurować? Gwarancje transferowe, których chce? Jeśli tak mówi, to tylko dlatego, że chce wygrywać, ale to nie jest nic złego. Jeśli będzie chciał decydować, kogo pozyskamy, a kogo nie, to nie jest to możliwe. Jestem jednak pewien, że mówi tak, bo chce lepszego zespołu, aby wygrać upragnioną Ligę Mistrzów - zakończył przedstawiciel francuskiej drużyny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy