Puchacz o uciszaniu pustych trybun po meczu Pucharu Polski

Puchacz o uciszaniu pustych trybun po meczu Pucharu Polski fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tymoteusz Puchacz (Instagram)

Tymoteusz Puchacz zabrał głos na temat swojego zachowania w trakcie pucharowego pojedynku z Radomiakiem Radom (1:1, 4:3 po karnych).

Lech Poznań przeszedł prawdziwe katusze w starciu z pierwszoligowcem w 1/8 finału Pucharu Polski, ale koniec końców przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść za sprawą skuteczniej egzekwowanych jedenastek w konkursie rzutów karnych.

Jedną z nich na gola zamienił rezerwowy Tymoteusz Puchacz, który wcześniej doprowadził w identyczny sposób do wyrównania stanu spotkaniu w dogrywce.

Już wówczas wychowanek „Kolejorza” miał kilka mocnych słów do powiedzenia jednemu z zawodników Radomiaka, który starał się wyprowadzić go z równowagi poprzez drążenie małego dołka na jedenastym metrze.

Z kolei po umieszczeniu futbolówki w siatce w konkursie rzutów karnych wykonał gest uciszający „puste trybuny”.

22-latek był za to zachowanie chwalony i ganiony jednocześnie, dlatego za pośrednictwem Instagrama postanowił odnieść się do zaistniałej sytuacji.

„Dobra, bo meczą mnie już te komentarze o uciszaniu pustego stadionu. Uciszyłem grupkę osób, która była na owych trybunach. Podejrzewam, że nie sympatyzują z moim klubem ani ze mną, ale byliśmy w Sosnowcu, więc nie ma czemu się dziwić. Kierowała ona wyzwiska w moją stronę. Oprócz nich chodziło mi też o zawodników, którzy ryli punkt karny przed moim strzałem w dogrywce oraz obcokrajowca, który dwie minuty mi gadał, że nie strzelę i odpadniemy. Elo” - czytamy w zamieszczonym wpisie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy