Puchar Anglii: Piłkarze Chesterfield celebrowali gola, parodiując Paula Scholesa i jego córkę [WIDEO]

Puchar Anglii: Piłkarze Chesterfield celebrowali gola, parodiując Paula Scholesa i jego córkę [WIDEO] fot. IG
Kamil Freliga
Kamil Freliga
Źródło: The Mirror

W drugiej rundzie Pucharu Anglii piątoligowe Chesterfield pokonało grające na co dzień ligę wyżej Salford City 2:0. Opisana przez „The Mirror”cieszynka po pierwszym golu nawiązywała do znanego nagrania z udziałem Paula Scholesa.

Były piłkarz Manchesteru United jest do spółki z Garym Nevillem, Philem Nevillem, Nickym Buttem, Ryanem Giggsem, Davidem Beckhamem i Peterem Limem współwłaścicielem Salford, pełnił też przez pewien czas funkcję tymczasowego menedżera w klubie. 

„The Ammies” zajmują obecnie jedenaste miejsce w tabeli League Two i byli faworytem w starciu z liderem Conference National. Górą w meczu FA Cup okazało się jednak Chesterfield.

W 28. minucie rozgrywanego w hrabstwie Greater Manchester spotkania pięknym golem z dystansu popisał się Liam Mandeville. Więcej niż o samym trafieniu, pisze się jednak w angielskich mediach o formie jego celebracji. Strzelec pobiegł w stronę narożnika boiska, chwycił nogę kolegi z zespołu Jamesa Kellermanna i zbliżył twarz do jego stopy. 

Piłkarze Chesterfield nawiązali w ten sposób do wiralowego już nagrania, na którym Paul Scholes obgryzał paznokcie u stopy własnej, dwudziestoletniej córki. Ta opublikowała je na Instagramie z dopiskiem „prawdziwa miłość”. Większość komentujących to wideo wyrażało obrzydzenie lub wyśmiewało legendę Manchesteru United.

Tym razem do tej grupy dołączyli cieszący się z gola rywale klubu byłego reprezentanta Anglii.

Wynik meczu na 2:0 ustalił w samej końcówce również uczestniczący w odgrywaniu scenki Kellermann. 

Losowanie trzeciej rundy najstarszych na świecie rozgrywek pucharowych odbędzie się w poniedziałek 6 grudnia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona i Real Madryt ustanowiły pakt o nieagresji FC Barcelona i Real Madryt ustanowiły pakt o nieagresji Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy