Puchar Anglii: Piłkarze Chesterfield celebrowali gola, parodiując Paula Scholesa i jego córkę [WIDEO]

Puchar Anglii: Piłkarze Chesterfield celebrowali gola, parodiując Paula Scholesa i jego córkę [WIDEO] fot. IG
Kamil Freliga
Kamil Freliga
Źródło: The Mirror

W drugiej rundzie Pucharu Anglii piątoligowe Chesterfield pokonało grające na co dzień ligę wyżej Salford City 2:0. Opisana przez „The Mirror”cieszynka po pierwszym golu nawiązywała do znanego nagrania z udziałem Paula Scholesa.

Były piłkarz Manchesteru United jest do spółki z Garym Nevillem, Philem Nevillem, Nickym Buttem, Ryanem Giggsem, Davidem Beckhamem i Peterem Limem współwłaścicielem Salford, pełnił też przez pewien czas funkcję tymczasowego menedżera w klubie. 

„The Ammies” zajmują obecnie jedenaste miejsce w tabeli League Two i byli faworytem w starciu z liderem Conference National. Górą w meczu FA Cup okazało się jednak Chesterfield.

W 28. minucie rozgrywanego w hrabstwie Greater Manchester spotkania pięknym golem z dystansu popisał się Liam Mandeville. Więcej niż o samym trafieniu, pisze się jednak w angielskich mediach o formie jego celebracji. Strzelec pobiegł w stronę narożnika boiska, chwycił nogę kolegi z zespołu Jamesa Kellermanna i zbliżył twarz do jego stopy. 

Piłkarze Chesterfield nawiązali w ten sposób do wiralowego już nagrania, na którym Paul Scholes obgryzał paznokcie u stopy własnej, dwudziestoletniej córki. Ta opublikowała je na Instagramie z dopiskiem „prawdziwa miłość”. Większość komentujących to wideo wyrażało obrzydzenie lub wyśmiewało legendę Manchesteru United.

Tym razem do tej grupy dołączyli cieszący się z gola rywale klubu byłego reprezentanta Anglii.

Wynik meczu na 2:0 ustalił w samej końcówce również uczestniczący w odgrywaniu scenki Kellermann. 

Losowanie trzeciej rundy najstarszych na świecie rozgrywek pucharowych odbędzie się w poniedziałek 6 grudnia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy