Puchar Polski: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa [OFICJALNIE]

Puchar Polski: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Legia Warszawa

Opublikowano zestawienia, w których zagrają Bruk-Bet Termalica Nieciecza oraz Legia Warszawa w ramach Pucharu Polski.

We wtorek rozgrywane są mecze w ramach pierwszej rundy Pucharu Polski. Do ciekawego starcia dojdzie w Niecieczy, gdzie miejscowa Bruk-Bet Termalica podejmie Legię Warszawa.

Zdecydowanym faworytem tej potyczki są goście, którzy niewątpliwie będą celowali w końcowy triumf. Gospodarzy nie należy jednak lekceważyć, bo ci w przeszłości byli w stanie napsuć stołecznej ekipie wiele krwi.

A jak będzie dziś? Przekonamy się o 20:30, bo na tę godzinę zaplanowano pierwszy gwizdek. Transmisja w Polsacie Sport Extra.

Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa:

Termalica:

Loska, Tekijaski, Błachewicz, Putivtsev, Kadlec, Rep, Poliarus, Pietraszkiewicz, Zaviiskyi, Hubinek, Śpiewak.

Ławka:

Bartoszek, Grabowski, Jania, Radwański, Mesanović, Farbiszewski, Karasek, Kukułowicz, Ambrosiewicz.

Legia Warszawa:

Miszta, Johansson, Augustyniak, Rose, Ribeiro, Slisz, Wszołek, Kapustka, Muci, Baku, Carlitos.

Ławka:

Hładun, Nawrocki, Jędrzejczyk, Mladenović, Charatin, Sokołowski, Pich, Josue, Rosołek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy