Puchar Polski: Składy na GKS Katowice - Górnik Zabrze [OFICJALNIE]

Puchar Polski: Składy na GKS Katowice - Górnik Zabrze [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: GKS Katowice | Górnik Zabrze

GKS Katowice i Górnik Zabrze zagrają ze sobą w ramach Pucharu Polski, a my poznaliśmy składy na ten mecz.

W czwartek poznamy ostatnie rozstrzygnięcia w ramach 1/16 finału Pucharu Polski. Na sam koniec czeka nas naprawdę interesujący mecz, do którego dojdzie w Katowicach.

To właśnie tam miejscowa „GieKSa” podejmie Górnika Zabrze.

Obie te ekipy dzieli szczebel rozgrywkowy, a po raz ostatni rywalizowały ze sobą w warunkach ligowych ponad pięć lat temu. Wówczas lepsi okazali się „Trójkolorowi”, którzy pokonali rywala 1-0 po golu samobójczym.

A jak będzie tym razem? Przekonamy się o 20:30, bo na tę godzinę zaplanowano pierwszy gwizdek. Transmisja w Polsacie Sport.

***

Składy na GKS Katowice - Górnik Zabrze:

GKS Katowice:

Kudła, Jaroszek, Jędrych, Kołodziejski, Rogala, Brzozowski, Urynowicz, Błąd, Figiel, Szwedzik, Roginić.

Ławka:

Szczuka, Janiszewski, Repka, Stromecki, Dudziński, Grzebiluch, Wojciechowski, Kościelniak, Bród.

Górnik Zabrze:

Bielica, Jensen, Paluszek, Bergstrom, Olkowski, Kotzke, Mvondo, Janża, Cholewiak, Podolski, Okunuki.

Ławka:

Broll, Szcześniak, Pacheco, Vrhovec, Wojtuszek, Włodarczyk, Krawczyk, Marosa, Dadok.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United latem pobije rekord transferowy? Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy? Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy