Puchar Polski: Składy na mecz finałowy [Raków Częstochowa - Arka Gdynia]

Puchar Polski: Składy na mecz finałowy [Raków Częstochowa - Arka Gdynia]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Raków Częstochowa | Arka Gdynia

Już dzisiaj o godzinie 16:00 zostanie rozegrany finał Pucharu Polski. O trofeum zagrają Raków Częstochowa i Arka Gdynia, a my przedstawiamy składy obu ekip.

„Czerwono-Niebiescy” w poprzednich rundach turnieju wyeliminowali z rozgrywek Górnik Zabrze, Lecha Poznań czy Cracovię i mają teraz okazję na wywalczenie pierwszego trofeum w swojej historii. „Żółto-Niebiescy” w przeszłości dwukrotnie sięgali po nagrodę dla najlepszej ekipy w krajowym pucharze, a do finału bieżącej edycji dostał się po wygraniu serii rzutów karnych w konfrontacji z Piastem Gliwice.

Zawody rozpoczną się o godzinie 16:00. Ich transmisję przeprowadzą stacje Polsat i Polsat Sport.

***

Składy na Raków Częstochowa - Arka Gdynia:

RAKÓW CZĘSTOCHOWA:

Holec; Piątkowski, Niewulis, Arsenić, Tudor, Sapała, Lederman, Kun, Gutkovskis, Ivi López, Cebula.

Ławka:

Pindroch, Schwarz, Tijanić, Poletanović, Arak, Wdowiak, Szelągowski, Jach, Długosz.

ARKA GDYNIA:

Krzepisz; Kasperkiewicz, Marcjanik, Memić, Deja, Danch, Marciniak, Hiszpański, Letniowski, Valcarce, Żebrowski, Rosołek.

Ławka:

Kajzer, Sasin, Ślesicki, Aleman, Da Silva, Siemaszko, Skóra, Rafał Wolsztyński, Łukasz Wolsztyński.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy