Puchar Polski: Składy na Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia

Puchar Polski: Składy na Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Arka Gdynia| Puszcza Niepołomice

Poznaliśmy składy, w jakich to na boisko wybiegną drużyny Puszczy Niepołomice i Arki Gdynia.

We wtorkowe popołudnie do gry wkraczają zespoły rywalizujące w Pucharze Polski. W jednym z półfinałowych spotkań naprzeciw siebie staną zespoły Puszczy Niepołomice i Arki Gdynia.

Patrząc na poziom rozgrywkowy, ciężko wskazać faworyta. Jeśli jednak spojrzymy w tabelę, to można dojść do wniosku, że nieco większe szanse mają goście z Trójmiasta, którzy wyprzedzają w niej swoich rywali o dziewięć punktów.

Początek meczu o godzinie 17:30. Transmisję ma przeprowadzić Polsat Sport.

Składy na Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia:

Puszcza: Kobylak, Stępień, Tomalski, Stefanik, Radionov, Serafin, Górski, Knap, Mikołajczyk, Hladik, Cikos.
Ławka: Górski, Pięczek, Bartosz, Uwakwe, Klec, Kobusiński, Zarskis, Rakoczy, Wyjdłowski.

Arka: Krzepisz, Danch, Marcjanik, Valcarce, Deja, Łabojko, Ślesicki, Marcus da Silva, Skóra, Rosołek, Żebrowski.
Ławka: Kajzer, Memić, Sasin, Mazek, Młyński, Aleman, Hiszpański, Siemaszko.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy