Puszcza Niepołomice sprowadza Słowaka

Puszcza Niepołomice sprowadza Słowaka
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Jak udało nam się ustalić, nowym zawodnikiem Puszczy Niepołomice zostanie Ivan Hladík.

Jednym z celów transferowych zespołu prowadzonego przez Tomasza Tułacza na zimowe okno, było sprowadzenie środkowego obrońcy. Okazuje się, że dopięte swego.

Z tego, co udało nam się dowiedzieć, nowym zawodnikiem Puszczy Niepołomice zostanie Ivan Hladík. Słowak od poniedziałku przechodził testy medyczne, które wypadły pomyślnie. Lada moment powinien zatem złożyć podpis pod umową.

W nowej drużynie powinien walczyć o miejsce w składzie z Michałem Czarnym lub Michałem Zającem.

Hladík to wychowanek Spartaka Trnawa. W swojej karierze był też związany między innymi z Trenczynem i FK Senicą.

Ostatnio grał natomiast dla Suduvy Marijampole. Wspólnie z tym zespołem sięgnął zresztą po mistrzostwo i puchar Litwy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy