Rabiot o krok od Juventusu!

Rabiot o krok od Juventusu!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio

Przyszłość Adriena Rabiota powoli się wyjaśnia. Jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, Francuz będzie kontynuował swoją karierę w Juventusie.

Ostatnie miesiące dla 24-latka to pasmo wzlotów i upadków. Najpierw jego zachowanie skrytykowały władze Paris Saint-Germain, które ujawniły, że zawodnik nie dotrzymał danego im słowa. Następnie z negocjacji ze środkowym pomocnikiem wycofała się Barcelona. To właśnie na transferze do stolicy Katalonii zależało mu najbardziej. 

W międzyczasie na Adriena Rabiota spadły kolejne ciosy w postaci śmierci jego taty oraz babci. Tym samym sytuacja Francuza stawała się coraz trudniejsza. Pojawiło się jednak światełko w tunelu, a jest nim zainteresowanie ze strony Juventusu. 

Hiszpańskie media już przed tygodniem informowały, że strony wypracowały porozumienie, a fakt negocjacji potwierdził sam zawodnik. W rzeczywistości, jak przekonuje Gianluca Di Marzio, dopiero dzisiaj oczekuje się w biurach „Starej Damy” zgody od 24-latka na przeprowadzenie całej operacji. 

Przypomnijmy, że sześciokrotny reprezentant „Trójkolorowych” jest dostępny na rynku transferowym zupełnie za darmo. Jego umowa z triumfatorem Ligue 1 wygasa bowiem już 30 czerwca. 

Nim środkowy pomocnik popadł w konflikt z władzami paryskiej ekipy, rozegrał w jej barwach 227 spotkań, a swoją obecność na boisku zaznaczył 24 trafieniami i 17 asystami.    

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy