Rachid Alioui poważnie chory. Trener Angers nabrał wody w usta

Rachid Alioui poważnie chory. Trener Angers nabrał wody w usta
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: France Football | Ouest-France

Tuż przed najbliższym meczem z Nantes Stéphane Moulin przekazał niepokojące wieści co do stanu zdrowia Rachida Alioui.

Latem 2019 roku środkowy napastnik dołączył do Angers na zasadzie wolnego transferu. W swoim pierwszym sezonie 28-latek zagrał w 31 spotkaniach, zdobył siedem bramek i raz asystował.

Jeśli chodzi o trwające rozgrywki, 17-krotny reprezentant Maroka meldował się na placu gry tylko raz - 18 października, w konfrontacji z FC Metz. To, co może zastanawiać, to powody tak długiego rozbratu z futbolem atakującego.

Rachid Alioui z nieznanych przyczyn pauzował od lipca do września, a po wspomnianym występie także nie był brany przy ustalaniu składu przez Stéphane’a Moulina. Teraz wreszcie trener zabrał głos w sprawie nieobecności swojego podopiecznego, jednocześnie nie zdradzając żadnych szczegółów. Mimo wszystko słowa Francuza mogą niepokoić.

– Rachid znowu jest poważnie chory. Nie mogę powiedzieć nic więcej, ponieważ tego wymagają ode mnie zasady dotyczące zachowania tajemnicy lekarskiej – wyjawił opiekun „Les Scoïstes”, niejako potwierdzając związek obecnej absencji z poprzednią pauzą gracza.

Jak donosi „Ouest-France”, zawodnik jest poddawany leczeniu od czwartkowego poranku. Na razie trudno stwierdzić, co konkretnie mu dolega.

Ofensywny piłkarz to uczestnik Pucharu Narodów Afryki 2017. W swojej karierze bronił on barw EA Guingamp czy Nîmes Olympique, gromadząc na poziomie francuskiej ekstraklasy 79 meczów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy