Radja Nainggolan z następną włoską opcją. Zabiega o niego były klubowy kolega

Radja Nainggolan z następną włoską opcją. Zabiega o niego były klubowy kolega fot. Royal Antwerp
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Radja Nainggolan jest postrzegany w charakterze poważnego kandydata do zasilenia szeregów SPAL 2013 - poinformował Gianluca Di Marzio.

Były reprezentant Belgii rozstał się przedwcześnie z Royal Antwerp ze względów dyscyplinarnych i od kilku tygodni rozgląda się za rozpoczęciem nowego wyzwania w karierze.

34-letni zawodnik najmocniej jest łączony z powrotem do Włoch, gdzie jego nazwisko pojawiało się już w kontekście zasilenia Monzy czy Cagliari Calcio.

Teraz do tego grona dołączyło także SPAL 2013, prowadzone przez jego byłego klubowego kolegę - Daniele De Rossiego.

Obaj piłkarze mieli okazję spotkać się w Romie i teraz Włoch z wielką chęcią powitałby w swoich szeregach Radję Nainggolana.

Gianluca Di Marzio przekonuje, że zainteresowane strony utrzymują stały kontakt, ale nie zbliżyły się do siebie na tyle, żeby domknąć całą transakcję.

„Biancazzurri” plasują się po dotychczas rozegranych meczach na odległej czternastej pozycji, ale mają tylko pięć punktów straty do strefy gwarantującej udział w barażach o Serie A i jednocześnie tylko „oczko” przewagi nad miejscami oznaczającymi grę w play-offach o utrzymanie.

Belg rozstał się z Royal Antwerp po rozegraniu osiemnastu spotkań w tym sezonie z zanotowanymi trzema trafieniami oraz dwie asystami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea chce rozbić bank na koniec zimowego okna transferowego Chelsea chce rozbić bank na koniec zimowego okna transferowego Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy