Radomiak Radom celuje w transfery wewnątrz Ekstraklasy. Na celowniku dwa nazwiska

Radomiak Radom celuje w transfery wewnątrz Ekstraklasy. Na celowniku dwa nazwiska
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Radomiak Radom

Michał Kaput oraz Maxime Dominguez znaleźli się na celowniku Radomiaka Radom, o czym informuje na łamach Weszlo.com Szymon Janczyk.

Radomiak Radom w okresie przygotowawczym nie zachwycał. Ekipa prowadzona przez Mariusza Lewandowskiego przegrała wszystkie mecze to niekoniecznie ze szczególnie wymagającymi rywalami. Czy należy zatem bić na alarm?

W klubie są raczej spokojni, ale jednocześnie szukają wzmocnień. Jednym z celów jest pozyskanie defensywnego pomocnika i dlatego na celowniku znalazł się Michał Kaput z Piasta Gliwice - informuje na łamach Weszlo.com Szymon Janczyk.

24-latek występował w przeszłości w Radomiu i teraz mówi się o jego powrocie. Na razie jednak pracodawca zawodnika nie wyraził na to zgody, choć władze Radomiaka zamierzają czekać na okazję, która może pojawić się w przeciągu kilku pierwszych kolejek rundy wiosennej.

Drugie nazwisko z Ekstraklasy, które bierze pod uwagę Mariusz Lewandowski, to Maxime Dominguez.

Ofensywny pomocnik jest związany kontraktem z Miedzią Legnica, ale ten wygasa 30 czerwca 2023 roku. On sam wyraził chęć przeprowadzki do Radomiaka, ale bardziej prawdopodobne wydaje się, że Szwajcar zasili ten zespół dopiero latem w ramach wolnego transferu.

Były młodzieżowy reprezentant swojego kraju rozegrał w tym sezonie łącznie 15 meczów. W nich miał trzy asysty.

Radomiak rozpocznie zmagania w Ekstraklasie już w najbliższy piątek i wtedy zmierzy się na wyjeździe z Miedzią Legnica. Pierwszy gwizdek o 18:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy