Radomiak Radom dopina transfer prawego obrońcy

Radomiak Radom dopina transfer prawego obrońcy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Szymon Janczyk [Weszlo.com]

Nowym zawodnikiem Radomiaka Radom zostanie Mateusz Grzybek - informuje Szymon Janczyk z Weszlo.com.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza wprawdzie spadła z Ekstraklasy, ale mimo to zainteresowanie zawodnikami tej ekipy jest naprawdę duże. Nowe kluby znaleźli już między innymi Sebastian Bonecki, Marcin Wasielewski oraz Piotr Wlazło, a wkrótce ich drogą pójdzie także Mateusz Grzybek.

Jak informuje na łamach Weszlo.com Szymon Janczyk, 26-latek generował duże poruszenie, bo chciał go między innymi Piast Gliwice, który szuka następcy Martina Konczkowskiego. Ostatecznie jednak sam gracz postanowił kontynuować karierę w innym zespole.

Prawy defensor zasili więc Radomiaka Radom, do którego przenosi się w ramach transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafuje kontrakt do 30 czerwca 2025 roku.

Jeśli chodzi o kwotę transakcji, to nieoficjalnie mówi się, że „Słonie” zarobią na zawodniku blisko pół miliona złotych.

O miejsce w składzie powinien rywalizować z Damianem Jakubikiem.

Grzybek, który jest wychowankiem GKS-u Tychy, w poprzednim sezonie rozegrał łącznie 28 spotkań. W tym czasie strzelił dwie bramki, a do tego dorzucił także cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy