Radomiak Radom reaguje na obrzydliwe zachowanie swojego kibica. „Zdychaj ku**o” podczas reanimacji...

2023-12-03 14:18:22; Aktualizacja: 10 miesięcy temu
Patryk Krenz
Patryk Krenz Źródło: Radomiak Radom

Radomiak Radom zareagował w sprawie sytuacji, która miała miejsce w niedawnym meczu z Widzewem Łódź. Jeden z kibiców przekroczył wszelkie granice.

Widzew Łódź przegrał w sobotnim meczu z Radomiakiem Radom stosunkiem 0-3. To jednak drugorzędna sprawa.

W okolicach 20. minuty spotkania jeden z kibiców gospodarzy potrzebował natychmiastowej pomocy medycznej, po tym jak doszło u niego do zatrzymania akcji serca. Według świadków zdarzenia służby zareagowały niezwłocznie, przystępując do akcji.

Przez kilka minut reanimowano mężczyznę, przez co spotkanie zostało wstrzymane. Wydarzenie to nie zrobiło absolutnie żadnego wrażenia na kibicu Radomiaka Radom.

„Zdychaj ku**o” - krzyczał sympatyk „Zielonych”, gdy kilkadziesiąt metrów od niego walczono o życie człowieka.

Niestety, ta dramatyczna sytuacja nie ma szczęśliwego finału. Przetransportowany do szpitala mężczyzna zmarł.

Radomiak Radom zareagował w końcu w sprawie obrzydliwego zachowania swojego kibica.

„Klub Radomiak S.A. bada autentyczność nagrania, które od sobotniego wieczora widnieje w internecie. Jeśli film okaże się prawdziwy, niezwłocznie zidentyfikujemy widoczną na nagraniu osobę i zostanie on ukarany dożywotnim zakazem stadionowym” - czytamy w oświadczeniu.

Widzew Łódź ogłosił, że przez najbliższy czas, w celu uczczenia pamięci zmarłego, ograniczy do minimum aktywność w mediach społecznościowych.