Radosław Majewski blisko sensacyjnej przeprowadzki do okręgówki

Radosław Majewski blisko sensacyjnej przeprowadzki do okręgówki fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Z tego, co udało nam się ustalić, o krok od transferu do Wieczystej Kraków jest Radosław Majewski.

33-latek, który ostatni okres spędził w Australii, gdzie przywdziewał trykot Western Sydney Wanderers, wraca do Polski. Co ciekawe nie do Ekstraklasy, a na szósty szczebel rozgrywkowy.

Ofensywny pomocnik najprawdopodobniej przeniesie się do Wieczystej Kraków. Strony od kilku dni prowadziły negocjacje i wydaje się, że udało im się osiągnąć konsensus.

Majewski przeprowadzki do się klasy okręgowej na zasadzie wolnego transferu i parafuje lukratywny kontrakt, którego nie powstydziłyby się nawet kluby z czołowej ósemki Ekstraklasy.

Były zawodnik między innymi Pogoni Szczecin wraca po kontuzji. W październiku minionego roku zerwał bowiem więzadła krzyżowe przednie i był wykluczony z gry przez wiele długich miesięcy.

W Wieczystej Kraków miałby szansę odbudowy i nie powinien czuć się tam osamotniony, ponieważ jednym z jego nowych kolegów będzie, oczywiście dobrze mu znany także prywatnie, Sławomir Peszko.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE] Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy