Radosław Majewski wróci na szczebel centralny?!

Radosław Majewski wróci na szczebel centralny?! fot. Wieczysta Kraków
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Meczyki.pl

Radosław Majewski znalazł się na celowniku Arki Gdynia, o czym informuje portal „Meczyki.pl”.

Na przełomie sierpnia i września Radosław Majewski postanowił zmienić pracodawcę i podpisał kontrakt z występującą w lidze okręgowej Wieczystą Kraków (piąty poziom rozgrywkowy w Polsce).

33-latek zdecydował się wówczas na ten ruch przede wszystkim ze względów ekonomicznych. Pod Wawelem może bowiem liczyć na pensję na poziomie Ekstraklasy.

Okazuje się jednak, że wkrótce ofensywny pomocnik może wrócić na szczebel centralny. Tak przynajmniej twierdzi Tomasz Włodarczyk. Jego zdaniem Majewskiego chce Arka Gdynia.

Do ewentualnego transferu miałoby dojść prawdopodobnie w styczniu. Jeśli zawodnik zdecyduje się na takowy ruch, to prawdopodobnie będzie musiał pogodzić się z niższymi zarobkami, niżeli w Wieczystej.

Poza spadkowiczem z Ekstraklasy doświadczonego pomocnika chcą też inne kluby.

Urodzony w Pruszkowie piłkarz ma na swoim koncie dziewięć występów w dorosłej reprezentacji Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy