Radosław Sobolewski po sezonie odejdzie z Wisły Płock [OFICJALNIE]

Radosław Sobolewski po sezonie odejdzie z Wisły Płock [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wisła Płock

Radosław Sobolewski w trakcie konferencji prasowej przed meczem z Pogonią Szczecin poinformował, że po zakończeniu sezonu opuści Wisłę Płock.

Opiekun „Nafciarzy” został zapytany o to, czy rozmawia z władzami klubu na temat przedłużenia wygasającego 30 czerwca kontraktu.

- Podjąłem już decyzję. Z końcem sezonu odchodzę z Wisły Płock - zakomunikował Sobolewski.

44-latek rozpoczął pracę w Płocku w 2019 roku. Poprzednie rozgrywki Wisła zakończyła na dwunastym miejscu w tabeli Ekstraklasy. Z 61 rozegranych dotychczas meczów pod wodzą Sobolewskiego zwyciężyła w 22. Do tego zanotowała 15 remisów oraz 24 porażki.

Aktualnie zespół plasuje się na dwunastej lokacie w tabeli. Ma sześć punktów przewagi nad ostatnią Stalą Mielec, ale ta rozegrała jedno spotkanie mniej.

Sobotni mecz pomiędzy Pogonią a Wisłą rozpocznie się o 15:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy