Radosław Sobolewski znalazł nowy klub. „Klepnięte”

2024-05-25 10:55:09; Aktualizacja: 3 tygodnie temu
Radosław Sobolewski znalazł nowy klub. „Klepnięte” Fot. Konrad Swierad / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz Źródło: Maciek Szcześniewski [Twitter]

Radosław Sobolewski wraca do pracy. Wiele wskazuje na to, że od przyszłego sezonu będzie prowadził Odrę Opole - donosi Maciej Szcześniewski.

Radosław Sobolewski na początku grudnia minionego roku rozstał się z Wisłą Kraków. Była to jego druga samodzielna przygoda za sterami pierwszego zespołu - wcześniej odpowiadał za wyniki imienniczki z Płocka. 

Za sterami „Białej Gwiazdy” przeżył bardzo burzliwy okres. Poprzedni sezon zwieńczył z nią na czwartym, uprawniającym do gry w barażach, miejscu w tabeli. Jego podopieczni w walce o powrót do Ekstraklasy zostali rozbici 1:4 w starciu z Puszczą Niepołomice.

Na przestrzeni ostatnich miesięcy wokół Sobolewskiego zapanowała cisza. Przerwał ją profil FootballScout, informując, iż ten jest na dobrej drodze, by znaleźć zatrudnienie w Odrze Opole.

„Niebiesko-Czerwoni” prowadzeni przez Adama Noconia przed ostatnią kolejką, w której zmierzą się ze Zniczem Pruszków, znajdują się w gronie drużyn walczących o awans. W tabeli zajmują ósme miejsce.

Bez względu na ostateczny rezultat 52-letni trener ma zwolnić stanowisko.

Maciej Szcześniewski informuje, iż sprawa jest przesądzona - Radosław Sobolewski przejmie zespół z województwa opolskiego.

„Według moich informacji klepnięte - Radosław Sobolewski zostanie trenerem Odry Opole” - czytamy na Twitterze.