Rafał Gikiewicz odpowiedział Paulo Sousie

Rafał Gikiewicz odpowiedział Paulo Sousie fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: TVP Sport

Bramkarz Augsburga Rafał Gikiewicz wziął udział w Sportowym Wieczorze w TVP Sport, gdzie odpowiedział Paulo Sousie.

Od poniedziałku trwa zgrupowanie reprezentacji Polski, gdzie niemalże codziennie odbywają się konferencje prasowej z udziałem członków sztabu szkoleniowego i piłkarzami. Na jednym z nich Paulo Sousa zabrał głos na temat braku powołania dla Rafała Gikiewicza.

- On nie jest na naszym radarze. W tej chwili myślę przede wszystkim o przyszłości. Wszyscy piłkarze, których mamy w kadrze, są moim zdaniem, lepsi od niego. Polska szkoła bramkarzy jest fantastyczna. To nie tylko Szczęsny, Skorupski czy Drągowski. Są jeszcze Majecki czy Grabara - przyznał.

Teraz na te słowa postanowił odpowiedzieć sam zainteresowany. Rafał Gikiewicz wziął udział w Sportowym Wieczorze na antenie TVP Sport.

- Przyjmuję słowa Sousy ze spokojem. To, co mówi, zupełnie mnie nie rusza. On przecież nigdy nie widział mojego treningu. Poza tym, gdybym był stary, to pewnie Augsburg nie zaproponowałby mi nowej umowy - stwierdził bramkarz.

33-latek zdołał rozegrać w tym sezonie już cztery mecze. W jednym z nich zdołał zachować czyste konto.

Kontrakt wiąże go z Augsburgiem do 30 czerwca 2023 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy