Rafał Gikiewicz wściekły po porażce: Nie mogę tego zaakceptować

Rafał Gikiewicz wściekły po porażce: Nie mogę tego zaakceptować fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sky

Rafał Gikiewicz udzielił wywiadu dla Sky po sobotnim meczu Augsburga.

W sobotnie popołudnie Werder Brema mierzył u siebie z Augsburgiem. Przez długi czas potyczka była wyrównana i wydawało się, że zakończy się bezbramkowym remisem.

Wtedy jednak do głosu doszli goście. W 84. minucie futbolówkę do bramki strzeżonej przez Rafała Gikiewicza skierował Theodor Gebre Selassie. Trzy minuty później na 2-0 podwyższył Felix Agu, ustalając przy tym rezultat starcia.

Rozczarowania po meczu nie krył polski bramkarz. Jego zdaniem karygodne było zachowanie kolegów po końcowym gwizdku, czemu dał upust w pomeczowej wypowiedzi dla Sky.

- Przegrywamy bardzo ważny mecz w Bremie, a ja później widzę, że niektórzy po ostatnim gwizdku robią sobie żarty i schodzą z placu gry z uśmiechem na ustach. Nie mogę tego zaakceptować. W ogóle nie potrafię zrozumieć piłki nożnej - przyznał.

Poza Gikiewiczem w barwach Augsburga grał też inny Polak, Robert Gumny. Prawy defensor pojawił się na placu gry w drugiej części meczu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy