Rafał Wolski odchodzi z Canal+ Sport [OFICJALNIE]

Rafał Wolski odchodzi z Canal+ Sport [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Rafał Wolski (Twitter)

Rafał Wolski poinformował, że wkrótce zakończy swoją 15-letnią przygodę z redakcją Canal+ Sport.

Znany i ceniony dziennikarz oraz komentator potwierdził informacje podane przed kilkoma dniami przez Kacpra Sosnowskiego ze Sport.pl na temat rozstania ze stacją Canal+.

„Dobry wieczór. To nie tak, że nie widzę Dziękuję Państwu za mnóstwo miłych słów kierowanych do mnie ostatnio na wszystkie sposoby. Dla mnie to dowód, że nie zmarnowałem ani dnia w Canal+ Sport. Zarazem nie jest to jeszcze czas na komentarze i podsumowania. Do usłyszenia!” - napisał 45-latek na Twitterze.

Tym samym Rafał Wolski dołączył do Pauliny Czarnoty-Bojarskiej (obecnie w Polsacie Sport), Adama Westfala czy Żelisława Żyżyńskiego, którzy także zakończyli lub kończą swoją przygodę z popularną stacją transmitującą między innymi rozgrywki Ekstraklasy, Premier League oraz ostatnio ponownie Bundesligi, LaLigi oraz Ligue 1.

Przyczyny odejścia komentatora znanego głównie z relacjonowania spotkań z ligi polskiej oraz hiszpańskiej nie są dalej znane, ale w kuluarach spekuluje się, że jego nowy miejscem pracy będzie stacja Polsat, która posiada prawa do pokazywania Ligi Mistrzów czy Ligi Europy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy