Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE]

Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Michał Kołodziejczyk I Żelisław Żyżyński I Canal+ Sport

Żelisław Żyżyński wraz z końcem roku pożegna się z Canal+ Sport - poinformował Michał Kołodziejczyk, dyrektor stacji.

„Żelisław Żyżyński będzie w Canal+ Sport tylko do końca roku. Staje przed nowym życiowym wyzwaniem. Żelek to dla nas instytucja, będziemy tęsknić, ale skoro zapowiada, że to wyzwanie na dwa lata, to od nas przekaz - drzwi dla Ciebie są zawsze otwarte, bo to jest Twój dom” - napisał Kołodziejczyk na Twitterze.

Do całej sprawy odniósł się już sam Żyżyński, zdradzając nieco, czym będzie się teraz zajmował. Dziennikarz opuści Polskę.

„Dziękuję Canal+ Sport za każdy dzień z tych wspaniałych 12 lat, będzie jeszcze czas o tym pogadać. Serce ściska, za dobre słowa też dziękuję. To zaszczyt pracować z takimi ludźmi i dla takich ludzi, jak nasi fani. Ta praca była marzeniem. A teraz? Raj, PiliPili.pl. (…) Pięknie mnie Michał Kołodziejczyk pożegnał, ale przede mną jeszcze 35 dni pięknej przygody, podczas której będę cieszył się każdą sekundą pracy antenowej. W styczniu z pięknego morza Canal+ Sport wypływam na ocean. Indyjski. Najważniejsi ludzie, a Wojtek na Zanzibarze mnie przekonał” - napisał.

Żyżyński dodał, że będzie pracował przy tworzeniu materiałów multimedialnych - tekstowych, radiowych i wideo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy