Rafał Wolski z nową umową, ale to nie wyklucza transferu. Może zostać następcą gwiazdy

Rafał Wolski z nową umową, ale to nie wyklucza transferu. Może zostać następcą gwiazdy fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Weszło.com

Wisła Płock powinna wkrótce ogłosić przedłużenie kontraktu swojej gwiazdy, Rafała Wolskiego. Kibice „Nafciarzy” nie powinni jednak popadać w hurraoptymizm - przekonuje Weszło.com.

Przyszłość Rafała Wolskiego wzbudza sporą niepewność. Siedmiokrotny reprezentant Polski chciałby ponownie spróbować swoich sił w silniejszej lidze po tym, jak odbudował się w rodzimej Ekstraklasie. Jedną z opcji jest ponoć również powrót do Legii Warszawa, z którą mógłby walczyć o najwyższe krajowe sukcesy.

Cała ta sytuacja z pewnością nie raduje działaczy Wisły Płock.

30-latek to gwiazda „Nafciarzy”, która w bieżącej kampanii brała już udział przy zdobyciu 16 bramek (osiem goli i tyle samo asyst).

Dwa lata temu Wolski trafił do Płocka z Lechii Gdańsk, podpisując kontrakt do 30 czerwca 2023 roku. Co ważne, w umowie zawarto opcje przedłużenia współpracy o kolejne dwanaście miesięcy pod warunkiem spełnienia pewnego warunku. Jak informuje Weszło.com, ten został spełniony.

Zapis w kontrakcie dotyczył prawdopodobnie liczby rozegranych spotkań w aktualnych rozgrywkach. Wolski musiał uzbierać 15 pełnych występów, czyli 1350 minut. Obecnie licznik byłego piłkarza Fiorentiny wskazuje na 1422.

Wisła Płock powinna zatem wkrótce podzielić się informacją o prolongacie umowy zawodnika, który na poziomie Serie A zanotował 15 gier. Czy zakończy to sagę transferową?

Weszło.com przekonuje, że temat odejścia Wolskiego ze stadionu imienia Kazimierza Górskiego nie upadł. Latem w stronę pomocnika może spojrzeć Legia Warszawa, poszukująca ewentualnego zastępstwa dla Josué. Oczywiście, w grę wchodzi jeszcze zagraniczna przeprowadzka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Legia Warszawa ma chętnego na niechcianego obrońcę. Jeden warunek Legia Warszawa ma chętnego na niechcianego obrońcę. Jeden warunek Bartosz Białek nie przekonał. Musi szukać nowego klubu Bartosz Białek nie przekonał. Musi szukać nowego klubu Lionel Messi z wyznaczonym deadline'em. Wtedy wszystko się wyjaśni Lionel Messi z wyznaczonym deadline'em. Wtedy wszystko się wyjaśni José Mourinho: Niczego przed klubem nie ukrywam José Mourinho: Niczego przed klubem nie ukrywam Transfery - Relacja na żywo [01/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/06/2023] Mason Mount finalizuje odejście z Chelsea. Dogadał się z nowym klubem! Mason Mount finalizuje odejście z Chelsea. Dogadał się z nowym klubem!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy