Raiola negocjuje w Londynie

Raiola negocjuje w Londynie
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Gianluca Di Marzio | Transfery.info

SSC Napoli nie rezygnuje z pozyskania pomocnika Tottenhamu, Éttiene’a Capoue. Do Londynu udał się agent zawodnika, Mino Raiola, który ma negocjować transfer Francuza do Włoch.

Napoli bardzo zależy na wzmocnieniu linii środkowej swojego zespołu. Idealnym graczem dla włoskiej drużyny jest Éttiene Capoue, który już od kilku tygodni znajduje się w sferze zainteresować Rafaela Beniteza.

Przedstawicielom włoskiej drużyny zależy przede wszystkim na tym, by Tottenham obniżył swoje wymagania względem kwoty transferowej. „Koguty” zapłaciły Tuluzie za francuskiego pomocnika 12 milionów euro. Do tej pory jednak Capoue nie zdołał wywalczyć sobie na dłużej miejsca w podstawowym składzie londyńskiego zespołu.

Według włoskich źródeł negocjacje zmierzają w dobrym kierunku, w ciągu kilku dni sprawa transferu Capoue do Napoli powinna się wyjaśnić. Do klubu z Neapolu trafił już natomiast 22-letni zawodnik Hellas Werona, Jorginho.

Capoue ma w swoim dorobku siedem występów w reprezentacji Francji. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy