Raiola potwierdził, że pracuje nad transferem Pogby

Raiola potwierdził, że pracuje nad transferem Pogby
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Times

Mino Raiola nie ukrywa, że pracuje nad przeprowadzką Paula Pogby.

Media od dawna spekulują na temat odejścia francuskiego pomocnika z Manchesteru United. 26-latek jest wymarzonym wzmocnieniem trenera Realu Madryt, Zinédine'a Zidane'a. Problemem jest podejście do całej sprawy władz MU, które oczekują za niego grubo ponad 150 milionów euro, na co „Królewscy” nie chcą przystać. Piłkarzem interesuje się również Juventus.

Mimo przeszkód, Raiola pracuje nad tym, by hitowa transakcja z udziałem Pogby jednak stała się faktem tego lata.

- Wszyscy w klubie - od menedżera po właściciela wiedzą, jakie jest życzenie Paula. Wszyscy wiedzą, że chce odejść. Jesteśmy w trakcie tego procesu. Czy Paul wyleci z zespołem do Australii? Nie mogę powiedzieć nic więcej. Wszystko dzieje się z dnia na dzień - powiedział agent pomocnika.

Pogba ma za sobą niezły sezon. Francuz wyraźnie odżył po objęciu drużyny przez Ole Gunnara Solskjæra. Francuski zawodnik zakończył go z 47 występami, 16 trafieniami i 11 asystami na koncie.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy