Rakitić otwarty na transfer do Interu, ale Conte... szuka innego pomocnika

Rakitić otwarty na transfer do Interu, ale Conte... szuka innego pomocnika fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano I Calciomercato.com

Zgodnie z doniesieniami Fabrizio Romano Inter, który do tej pory był jednym z głównych kandydatów do zakontraktowania Ivana Rakiticia, nie myśli o jego pozyskaniu.

Dni chorwackiego pomocnika w Barcelonie są policzone. Ernesto Valverde nie postrzega go już jako zawodnika nie do zastąpienia, a sam Rakitić nie zamierza pełnić dłużej funkcji zmiennika. Wicemistrzem świata interesuje się kilka klubów. Do tej pory wydawało się, że najbliżej mu do Interu. Sam 31-latek podobno chce przenieść się do Mediolanu. Problem w tym, że „Nerazzurrim” nie do końca zależy już na takim ruchu.

Jak pisze Romano, prowadzący Inter Antonio Conte szuka pomocnika mocniejszego fizycznie od Rakiticia i na ten moment nie rozważa sprowadzenia do drużyny Chorwata.

Wstępne zainteresowanie pomocnikiem miał wykazać również Juventus, ale i w tym przypadku nie wiadomo, czy włoski klub złoży Barcelonie konkretną ofertę w zimowym oknie. Znalezienie przez Rakiticia zespołu, który będzie spełniał jego wymagania (Chorwat chce walczyć o najwyższe cele), może więc nie być takie łatwe jak się wydawało.

W tym sezonie pomocnik zanotował 10 występówi asystę. W sumie spędził na murawie tylko 255 minut.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy