Rakitić w lidze rosyjskiej?

Rakitić w lidze rosyjskiej?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Marca

Piłkarz Sevilli, Ivan Rakitić, w najbliższym czasie ma zostać nowym zawodnikiem Lokomotiwu Moskwa.

Jak donoszą hiszpańskiej media, transfer jest już na ostatniej prostej. Rosjanie mają wyłożyć za Chorwata ok. 10 milionów euro, a sam Chorwat ma dostawać 2 miliony euro netto rocznie. Cały transfer bacznie dogląda szkoleniowiec Lokomotiwu, Slaven Bilić, który już snuje plany co do składu, w którym widzi swojego rodaka jako mózg zespołu. Oba kluby są skłonne do finalizacji transferu, jedyny problem to przekonanie samego piłkarza, który jednak z każdym dniem nabiera ochoty na transfer.

 
24-letni środkowy pomocnik bardzo dobrze czuje się w Sewilli i nie był chętny na transfer. Jego sytuacja w zespole jest bardzo stabilna, a do tego niedawno kupił dom, wraz ze swoją narzeczoną, która pochodzi z Sewilli. Rosjanie dobrze znają całą sytuację i wiedzą, że najlepszym sposobem aby przekonać Rakitića jest wyłożenie odpowiedniej ilości gotówki na stół. Wszystko jednak odbywa się bez większego pośpiechu. Aktualnie rosyjska drużyna jest na wakacjach, a przygotowania do nowej rundy rozpocznie 20 stycznia. Oba kluby, jak i sam zawodnik mają więc jeszcze trochę czasu, żeby dojść do porozumienia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy