Raków Częstochowa: Dariusz Skrzypczak zasilił sztab szkoleniowy wicemistrza Polski [OFICJALNIE]

Raków Częstochowa: Dariusz Skrzypczak zasilił sztab szkoleniowy wicemistrza Polski [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Raków Częstochowa

Dariusz Skrzypczak dołączył do sztabu szkoleniowego Rakowa Częstochowa.

Skrzypczak dołączył do sztabu szkoleniowego Marka Papszuna jako jego asystent.

- Cieszę się, że mam możliwość być członkiem sztabu trenerskiego. Moje główne zadanie będzie polegało na pracy indywidualnej z poszczególnymi zawodnikami pierwszego zespołu Rakowa - powiedział Skrzypczak.

53-latek ma na koncie pracę trenerską w wielu klubach ze Szwajcarii. W 2019 roku trafił do Lecha Poznań, stając się asystentem Dariusza Żurawia. W zeszłym roku został z kolei szkoleniowcem Stali Mielec, z którą jednak dość szybko się pożegnał. W dziewięciu meczach prowadzona przez niego drużyna zanotowała tylko jedno zwycięstwo i dwa remisy.

Raków jest wicemistrzem Polski i czeka go rywalizacja w eliminacjach Ligi Konferencji Europy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy