Raków Częstochowa: Dawid Szwarga dołączył do sztabu szkoleniowego [OFICJALNIE]

Raków Częstochowa: Dawid Szwarga dołączył do sztabu szkoleniowego [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Raków Częstochowa

Dawid Szwarga został kolejnym nowym asystentem Marka Papszuna w Rakowie Częstochowa.

30-latek jeszcze jako zawodnik występował w niższych ligach, reprezentując barwy między innymi GKS-u Jastrzębie, Pniówka Pawłowice, Szczakowianki Jaworzno, Nadwiślana Góra, Skry Częstochowa, Unii Dąbrowa Górnicza i Płomienia Połomia.

W 2018 roku Szwarga już jako trener dołączył do GKS-u Katowice, gdzie pełnił rolę asystenta kolejnych szkoleniowców. Przez ostatnie dwa lata współpracował z Rafałem Górakiem. Katowiczanie, plasując się na drugim miejscu w tabeli II ligi, wywalczyli awans do I ligi.

Szwarga jest drugim nowym asystentem Papszuna w Rakowie. W niedzielę klub z Częstochowy poinformował o zatrudnieniu Dariusza Skrzypczaka.

Piłkarze Rakowa wczoraj wrócili do treningów. Dzisiaj czekają ich badania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy