Raków Częstochowa dąży do dwóch transferów z Rumunii. Nie tylko Sorescu

Raków Częstochowa dąży do dwóch transferów z Rumunii. Nie tylko Sorescu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Emanuel Roşu [Twitter]

Raków Częstochowa finalizuje transfer Deiana Sorescu. W międzyczasie trwają rozmowy z FC Botoșani w sprawie angażu Bogdana Racovițana - przekazał Emanuel Roşu.

„Krzyżowcy” mają ambitny plany włączenia się do walki o mistrzostwo Polski, a trzecie pozycja w tabeli jest wystarczającym motywatorem.

Ekipa z Rakowa dąży do sprowadzenia dwóch piłkarzy występujących w rumuńskiej ekstraklasie - Deiana Sorescu i Bogdana Racovițana.

Negocjacje odnośnie angażu tego pierwszego są dużo bardziej zaawansowane, ale niewykluczone, że polski klub dopnie swego i pozyska obu graczy.

Jak informuje Emanuel Roşu, formalna oferta za 21-letniego Rumuna urodzonego we Francji już została złożona. Teraz FC Botoșani zastanawia się nad jej przyjęciem.

Racovițan to nominalny stoper, który w tym sezonie wybiegał na boiska 22 razy i zapisał na swoim koncie trafienie. Przybył do ojczyzny przed rokiem z akademii młodzieżowej Dijon FCO. Do tej pory trzykrotnie zagrał w kadrze Rumunii do lat 21.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy