Raków Częstochowa: Marek Papszun przed meczem z Zagłębiem Lubin. „Chcemy wycisnąć z tego sezonu jak najwięcej”

Raków Częstochowa: Marek Papszun przed meczem z Zagłębiem Lubin. „Chcemy wycisnąć z tego sezonu jak najwięcej” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Raków Częstochowa

Trener Marek Papszun wziął udział w konferencji prasowej, która poprzedza mecz Rakowa Częstochowa z Zagłębiem Lubin.

Jeszcze tydzień temu o tej porze wydawało się, że Raków Częstochowa to główny kandydat do mistrzostwa Polski. Remis przeciwko Cracovii (1-1) mocno zweryfikował te plany i na czoło wysunął się Lech Poznań.

Choć na dwie kolejki przed końcem podopieczni Macieja Skorży mają dwa punkty przewagi, to nikt pod Jasną Górą nie zamierza rezygnować z walki. Pierwsza okazja, by zrobić swoje już w sobotę.

To właśnie dziś drużyna Marka Papszuna uda się na mecz do Lubina z miejscowym Zagłębiem.

- Przed nami ostatni wyjazd i przedostatnia kolejka. Zbliżamy się do finiszu udanego dla nas sezonu naznaczonego sukcesami oraz debiutem w europejskich pucharach. Na podsumowania jednak nie czas, bo rozstrzygnięcia jeszcze nie zapadły. Będziemy chcieli z tego sezonu wycisnąć jak najwięcej. Przed nami mecz w Lubinie i tylko na tym się koncentrujemy. Mocno pracujemy, żeby jak najlepiej się do niego przygotować i z tego ostatniego wyjazdu przywieźć zwycięstwo - stwierdził Papszun.

- Wiemy, że niezależnie od tego, jaka będzie sytuacja w tabeli, musimy patrzeć na to, na co mamy wpływ. Na tę chwilę musimy się jak najlepiej zaprezentować w meczu z Zagłębiem - dodał.

Początek sobotniego meczu pomiędzy Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa o 17:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy